Gratulace Svobodným
31.10. 2013
czMaxx.NET blahopřeje Svobodným k zisku 2,5% hlasů, což jim umožní dosáhnout na dotaci, která by mohla pomoci k lepší propagaci v dalších (komunálních, senátních...) volbách. Zároveň doufám, že jde jen o výjimečný případ, kdy účel světí prostředky a jedna z prvních věcí, za které budou Svobodní kopat, až bude jejich hlas více slyšet bude zrušení právě těchto dotací stranám a změna volebního systému tak, aby stačilo 0,5% získaných hlasů (tedy jeden celý poslanec) k proniknutí do sněmovny
Tentokrát jste ztrojnásobili počet hlasů, tak hlavně neusněte na vavřínech a pokračujte v propagaci myšlenek svobody
Už jedeme skoro 4 roky
31.10. 2013
Čas letí jako splašený a najednou jsou to takměř čtyři roky od přechodu na novou doménu. Nějaké pokusy o osobní stránky jsem začal podnikat už někdy kolem roku 2000 a prošel jsem přes statické HTML i JavaScriptové hrátky a následně e107 až ke kompletně vlastnímu řešení. Nějaké zásadní novinky nechystám, důvod je jasný - na takové hrátky nemám čas. Google analytics ukazují, že i v této podobě se pár návštěvníků najde. Pro ně budu čas od času přidávat další básničky.
Blue effect ve Vagonu
04.12. 2011
Poslední letošní šance vidět Blue effect ve Vagonu je tu. Již tento čtvrtek se to rozjede tak, jak je v tomto klubu zvykem a pokud všechno klapne, budu u toho. Je mi až stydno, že mi to letos ještě nevyšlo a na BE jsem nebyl. O to víc bych si užil tuhle akci, která se koná takřka v "domácím prostředí" místa, které má svou tradici a atmosféru.
další novinky: 0 1 2 3 4 5
Novinky v kategoriích

fotky
Zvěř 2022
Zvěř 2021
Zvěř 2020

tvorba
Poezie pro surfující:
- Maxx - Po sezoně
- Maxx - Pravda bolí
- Maxx - Fúze

Různé:
- Mít psa není právo, ale výsada
- Co se změnilo na registru vozidel?
- Podpisový vzorValid XHTML 1.0 Strict