První oficiální upoutávka
20.02. 2011
Takže - o čem je vlastně řeč? Už se dlouho šušká o tom, že vyjde akustické DVD Blue effect (vždyť taky natáčení podkladů začalo už v říjnu 2009 ve Smiřicích), ale teprve teď se objevila zmínka o přibližném datu vydání. Samozřejmě už jsem nedočkavý a zvědavý, jaké bonusy si pánové připravili nad rámec Smiřického koncertu.

Tóny Chodovské tvrze - koncert
14.07. 2010
Hurá, už mám v ruce lístek a pokud nezasáhne nějaká vyšší vůle, nenechám si ujít společné vystoupení Jaroslava Svěceného (moc šikovný houslista) s Radimem Hladíkem (moc šikovný kytarista) a jeho Blue effect (taky šikulové), tentokrát navíc s vokální podporou sboru Vrabčáci. Více o akci se dozvíte tady. Když jsem si byl pro lístek, zrovna se v prostorách Chodovské tvrze malovalo a všechno bylo takové nedoladěné, ale příští týden už bude všechno hrát unisono.
Novinky na czMaxx.NET
24.06. 2010
Převod do UTF-8 jsem úspěšně dokončil. Zároveň jsem přidal možnost hodnotit fotky a články. Pokud se vám líbí, stačí kliknout na ikonku "palec nahoru" a uděláte mi radost :-). V následujících dnech se ještě pokusím zvýšit přehlednost při procházení jednotlivých kategorií.
další novinky: 0 1 2 3 4 5
Novinky v kategoriích

fotky
Zvěř 2022
Zvěř 2021
Zvěř 2020

tvorba
Poezie pro surfující:
- Maxx - Po sezoně
- Maxx - Pravda bolí
- Maxx - Fúze

Různé:
- Mít psa není právo, ale výsada
- Co se změnilo na registru vozidel?
- Podpisový vzorValid XHTML 1.0 Strict